Makam Bayrakları

20/06/2017

Özel imalat olarak imal edilen makam bayrağı ücretleri, firmamız bünyesinde oldukça uygun olmaktadır. Öğrenci göre üretilen, özel amblem, logo veya sloganın basıldığı makam bayrakları özel direkleri ile teslim edilmektedir. Kristal parlak saten kumaştan üretilen makam bayrakları bulundurulduğu yerde göz alıcı şekilde durmaktadır.


Firmamız tarafından üretilen makam bayrakları Türk Standartları Enstitüsünce belirlenmiş kalite standartlarına göre dizayn edilmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılan TSE'nin belirlemiş olduğu kalite ölçülerinden taviz vermeden yapılan makam bayrak imalatı, ihale koşullarına göre istenen vakit aralığında sahibine teslim edilmektedir.Makam Bayrağı Direği

Oldukça estetik görünümde olan makam bayrağı direği, makamın niteliğine veya öğrenci göre pirinç veya krom olarak üretilebilmektedir. Her ikisi de paslanmaz ve solmaz nitelikte olduğu için uzun ömürlü olan makam bayrağı direği, makam bayraklarıyla uyumlu bir şekilde durmaktadır.

Standart uzunluğu 240 santimetre olan makam bayrağı direkleri, hemen hemen bir odanın yüksekliği kadardır. Konusunda uzman olan personellerimiz ile sizlere sunmuş olduğumuz makam odasının üt düzey konuklarını ve ziyaretçilerini makam sahibi ile beraber karşılayan ve uğurlayan makam bayrakları, makam bayrağı direğinde sabit bir şekilde durmaktadır.

Pirinç veya krom olarak pik döküm yoluyla üretildiği için oldukça uzun ömürlü olan makam bayrağı direği, kişiler değişse dahi uzun yıllar bir hayli makam sahibine hane sahipliği yapmaktadır.

Günümüzde sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerimizde özellikle Bayraklar dünyası tarafından sizlere sunulan Makam bayrağı direkleri, ucuz salon direği ve ekonomik makam bayrağı direkleri konseptinde firmamız tarafından en uygun fiyatlar verilerek üretilmektedir. Makam bayrağı direği ile alakalı kanuni bir zorlama yoktur. Makam sahibi pirinçten veya kromdan imal edilen makam direklerinden istediğini seçebilmektedir.