Flama Bayrak

21/06/2017

Firmamız tarafından üretilen her model bayrakta olduğu gibi flama bayrak fiyatlarında da en uygun fiyatları sunmaktayız. Talebe göre en uygun ve hızlı üretimi sunarken kalite standartlarından asla taviz vermiyoruz. Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen ihale şartnamelerine uygun olarak yapılan üretimler, eksiksiz olarak belirtilen süre içerisinde teslim edilmektedir.


Kurum ve kuruluşların satın alma komisyonlarının düzenlediği ihale şartlarına uygun teklifler sunarak, yine aynı kuruluşların muayene ve teslim alma komisyonlarının talepleri ve beklentilerine uygun bir şekilde ihale sürecini tamamlıyor, ürünlerimizi teslim ediyoruz.

Flama bayrak fiyat araştırmasında en uygun teklifleri bizden alacağınızın, kalite standartlarından taviz vermeden imalatı tamamlayacağımızın ve üretimleri eksiksiz teslim edeceğimizin garantisini veriyoruz.


Flama Bayrak Ölçüleri

Çeşitli etkinliklerde veya şirketlerin toplantı salonlarında kullanılan kırlangıç bayrak ölçüleri standart ölçüler değildir. Kullanılacağı yerin yerden yüksekliği, genişliği, boyutu, kırlangıç bayrak ölçülerini belirleyen en önemli etkenlerdir. Geniş bir duvara, yerden bir hayli yüksek bir balkona veya toplantı salonlarında tavandan tabana kadar konulması durumuna göre çeşitli genişliklerde ve yüksekliklerde imal edilebilmektedir.

Standarda yakın tek bir ölçüden bahsetmek mümkündür, o da kürsülere asılan flama bayrakladır. Kürsüler genelde birbirine yakın ölçülere sahip olduğu için, buralara asılacak kırlangıç bayrakların ölçüleri de genelde standart olmaktadır.

Günlük yaşantımızda Bayraklar Dünyası olarak Sektörde en fazla sipariş alınan flama bayrak ölçüleri genelde boyu enine göre 4 kat uzun olan kırlangıç bayraklar olmaktadır. En çok talep edilen kırlangıç bayrak ölçüleri ise; 50x150 cm, 50x200 cm, 70x150 cm, 70x200 cm, 100x300 cm ile 100x400 cm ölçülerinde olan kırlangıç bayraklardır.